Ingrediënten
Productnaam: | Vitakruid Beauté® Collageen Complex |
Inhoud: | 138 gram |
Voor wie: | Senioren |
Samenstelling per maatschepje (5,4 gram) (dagdosering)
Inhoud | RI † | |
Gehydrolyseerd collageen (Solugel®) (rund) | 5 g | |
Gehydrolyseerde keratine (Cynatine® HNS) | 100 mg | |
Hyaluronzuur (HyaMax®) | 50 mg | |
Moldavische drakenkop (DracoBelle® Nu) (Dracocephalum moldavica L.) | 100 mg | |
Biotine | 300 mcg | 600% |
Vitamine C (calciumascorbaat) | 150 mg | 188% |
Koper (kopergluconaat) | 250 mcg | 25000% |
Zink (zinkpicolinaat) | 5 mg | 50% |
Ingrediënten Collageen, drakenkop, keratine, hyaluronzuur, biotine, vitamine c, mineralen.
Toelichting op samenstelling †RI staat voor Referentie Inname en vervangt de ADH (Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid). RI is een richtlijn voor de inname van met name vitaminen en mineralen. RI en ADH zijn in getal gelijk.
Gebruiksadvies
Gebruiksaanwijzing
1-2 maatscheppen per dag mengen met een glas à 250 ml water. Goed oplosbaar in o.a. (lauw)warm water, koffie, thee, vruchtensap, chocomel, soep, eiwitshake, havermout, smoothies, yoghurt en kwark. Na het roeren 5 minuten laten staan voor optimale oplossing.
Bij voorkeur 25 dagen achtereen gebruiken. Neem daarna een pauze van 5 dagen.
Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding. Meer gebruiksadviezen.
Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge en donkere plaats. Niet in de koelkast.
Buiten het bereik van kinderen houden.
Houdbaar tot 138 gram: November 2027
Allergie informatie / Waarschuwingen
Dit supplement is: |
Niet geschikt voor vegetariërs |
Niet geschikt voor veganisten |
Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.
Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Beauté® Collageen Complex
Beauté® Collageen Complex van Vitakruid zuiver gehydrolyseerde collageenpeptiden. Het gepatenteerde Solugel® is koploper op collageengebied en uitgebreid klinisch getest.
Ingrediënt van het jaar
Een ander interessant ingrediënt is het gepatenteerde DracoBelle® Nu dat bestaat uit Moldavische Drakenkop extract. DracoBelle® Nu extract is afkomstig van een biologische bron, is klinisch onderzocht en werd in 2022 bekroond tot ingrediënt van het jaar, in de categorie ‘Beauty from Within’.
Verder bevat deze formule keratine, hyaluronzuur, zink en koper.
*Toegestane beautyclaims
Gepatenteerde ingrediënten

Cynatine® HNS is een geregistreerd handelsmerk van Roxlor LLC

DracoBelle®Nu is een geregistreerd handelsmerk van MiBelle Biochemistry

HyaMax® is een geregistreerd handelsmerk van Cosmetica Group

Solugel® is een geregistreerd handelsmerk van Tessenderlo Group
Overige informatie
Voedingssupplement Aminozuurpreparaat
Geproduceerd door Vitakruid BV
Jacobusspijkerdreef 430
2132 PZ Hoofddorp
Voor Smeets & Graas
G. Meirstraat 11
9728 TB Groningen
050 850 36 88
Laatste paginawijziging
29 januari 2025
Opmerkingen
Afwijkingen van het etiket Het kan voorkomen dat teksten op onze website afwijken van de teksten op het etiket van een product.
Gezondheidsklachten Heeft u gezondheidsklachten en/of gebruikt u medicijnen raadpleeg dan altijd eerst uw behandelend arts over het gebruik van bepaalde supplementen.
Zwangerschap/borstvoeding, kinderen Als bij een product niet expliciet vermeld staat dat het voor zwangere/borstvoedinggevende vrouwen of kinderen bedoeld is, raden wij aan om eerst een deskundige hierover te raadplegen.
Meer informatie Zie voor meer informatie over etiket-afwijkingen, wat te doen bij
gezondheidsklachten, en antwoorden op andere vragen onze
Veelgestelde Vragen pagina.
Contact Heeft u nog vragen, neem dan gerust contact met ons op.