Smeets & Graas logo

Chaga Kurkuma Latte BIO van Mushrooms4Life

Mushrooms4Life - Chaga Kurkuma Latte BIO
Voordelen
  • Latte poeder met 1000 mg chaga extract en kokos-kurkuma-kardamon-gember mix
  • Romig en verwarmend
  • Biologisch - veganistisch
Gebruiksaanwijzing

1-3x per dag 1 volle eetlepel vermengen met warm water of warme (plantaardige) melk.

Ingrediënten

Productnaam: Mushrooms4Life Chaga Kurkuma Latte BIO
Inhoud: 120 gram poeder
Voor wie: Veganisten

Samenstelling per eetlepel (dagdosering)

  Inhoud
Chaga (Inonotus obliquus) extract1000 mg
Kurkuma latte mengsel (kokosmelkpoeder, kurkuma wortelextract poeder, kurkuma extract poeder, kaneelpoeder, gemberpoeder, kardamompoeder, zwarte peper poeder) 5000 mg

Ingrediënten Chaga, kurkuma.

Gebruiksadvies

Gebruiksaanwijzing 1-3x per dag 1 volle eetlepel vermengen met warm water of warme (plantaardige) melk.
Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding. Meer gebruiksadviezen.

Bewaaradvies Bewaren op een koele, droge en donkere plaats. Niet in de koelkast.
Buiten het bereik van kinderen houden.

Allergie informatie / Waarschuwingen


Waarschuwingen
Raadpleeg uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van medicijnen.
Niet gebruiken bij galwegstoornissen.
Dit supplement is:
Geschikt voor vegetariërs
Geschikt voor veganisten

Houdt u zich aan de aanbevolen dagelijkse dosering, tenzij anders geadviseerd.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.

Chaga Kurkuma Latte

Deze Chaga latte van Mushrooms4Life is heerlijk op smaak gebracht met romige kokosnoot, kurkuma, gember en zwarte peper. Eén opgehoogde theelepel poeder bevat 1000 mg Chaga extract.

Je vermengt het met 200 ml (plantaardige) warme melk voor een heerlijk romige en verwarmende drank.

Andere Lattes

Probeer ook de andere lattes van Mushrooms 4 Life:

Lion's Mane Matcha Latte BIO

Maitake Gember Latte BIO

Reishi Cacao Latte BIO

Cordyceps Rode Biet Latte BIO

Biologisch gecertificeerd

Logo EU BiologischDe ingrediënten van dit product zijn gecertificeerd van natuurlijke oorsprong en niet synthetisch gefabriceerd. Het product heeft een officiële biologische EU-certificering.

Overige informatie

Voedingssupplement Voedingsconcentraat

Distributeur De Trompet 1715
1967 DB Heemskerk

Laatste paginawijziging
7 maart 2025

Opmerkingen

Afwijkingen van het etiket Het kan voorkomen dat teksten op onze website afwijken van de teksten op het etiket van een product.

Gezondheidsklachten Heeft u gezondheidsklachten en/of gebruikt u medicijnen raadpleeg dan altijd eerst uw behandelend arts over het gebruik van bepaalde supplementen.

Zwangerschap/borstvoeding, kinderen Als bij een product niet expliciet vermeld staat dat het voor zwangere/borstvoedinggevende vrouwen of kinderen bedoeld is, raden wij aan om eerst een deskundige hierover te raadplegen.

Meer informatie Zie voor meer informatie over etiket-afwijkingen, wat te doen bij gezondheidsklachten, en antwoorden op andere vragen onze
Veelgestelde Vragen pagina.

Contact Heeft u nog vragen, neem dan gerust contact met ons op.